Konteyner Soğuk Hava Deposu

KONTEYNER SOĞUK ODA

 

Konteyner soğuk oda ülkeler arası yük taşımacılığında kullanılan konteynerleri çeşitli modifikasyonlardan geçirerek istediğiniz şartlara uygun taşınabilir bir soğuk hava deposuna çeviriyoruz. Olumsuz iklim şartlarında rahatlıkla çalışabilir. Kullanılan ekipman çalışacağı iklim şartları göz önünde bulundurularak tayin edilir.

10feet,20feet,40feet konteynerlerin Konteyner soğuk hava deposu Soğuk muhafaza, Donmuş muhafaza, Şoklama gibi şartlarda isteğe özel olarak dizayn edilmektedir. Taşıması kolay portatif bir soğuk oda olmaktadır. Uluslararası Kara ve deniz taşımacılığına uygundur. Boş konteyner içerisine özel ve mukavemetli şekilde soğuk hava deposu kurulur çeşitli performans testlerinden geçtikten sonra tır dorsesine yüklenerek istenilen yere sevk edilir. Besleme enerjisi verildiği taktirde çalışır soğutur.

Çevre Dostu
Sertifikalı
Enerji Tasarruflu
Teklif İste
Online Katalog
 1. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlüdür.
 2. Olumsuz hava şartlarından etkilenmez ve her zaman verimli bir şekilde çalışmaya devam eder.
 3. Taşınması oldukça kolay ve pratiktir.
 4. Diğer soğuk oda depolarında olduğu gibi ısı derecesinin değiştirilme özelliği mevcuttur.
 5. İleri teknoloji soğutma mekanizmaları ile uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde çalışır. Herhangi bir arıza olasılığı oldukça düşüktür.
 6. İsteğe göre jeneratörlü ya da jeneratörsüz olarak imal edilebilir.
 7. Sessiz çalışma özelliğine sahiptir.
 8. 20 feet olan konteyner soğuk hava deposunun hacmi genellikle 23.543 cm³ olur ve 10.750 cm² alana sahip olur. 40 feet konteyner soğuk hava depoları ise 59.006 cm³ hacmine ve 23.650 cm² kullanım alanına sahiptir.
 9. İsteğe göre dış ünite bağlantıları gövde içinde ya da konteynerin baş kısmında tasarlanabilir.

Sebze, meyve, süt ve et ürünleri gibi çabuk bozulan gıdaların bir yerden başka bir yere taşınmaları esnasında bozulmalarını engellemek amacıyla imal edilen konteyner tipi soğuk hava depoları, taşıdığı ürünlerin özelliklerine göre ayarlanan ve bu ürünleri kusursuz bir şekilde muhafaza eden modern bir soğutma sistemidir. Böylece ürünlerin tüketilmeden önce zarar görmeleri engellenir.

Konteyner soğuk hava deposu için çok sayıda çeşitli aksesuarlar mevcuttur. Bu aksesuarların en bilinenleri ve olmazsa olmazları ise şunlardır:

 1. Hava perdesi
 2. Pvc perdeler
 3. Led aydınlatmalar
 4. Zemin paneli