Duvar ve Tavan Panelleri

Duvar ve Zemin Panelleri

 

Soğuk hava deposu duvar ve tavan panelleri ısı alışverişini önleme konusunda kalitesinden taviz verilmeyecek bölümlerdir. Bu nedenle ısı alışverişlerini minimize edecek şekilde yapılandırılmalıdır.ulaklara monte edilecek şekilde oturtulur.

Tüm imalatlarımızda güvenliğe ve kaliteye önem vermekte, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Çevre Dostu
Sertifikalı
Enerji Tasarruflu
Teklif İste
Online Katalog

Soğuk hava depolarında kullanılan panellerin izolasyon yapısı 40-42 dansite arasında yoğunluktadır. Duvar ve tavan panellerinde bulunan, erkek-dişi kilit yapısı sayesinde sızdırmaz ve mukavim alanlar oluşturulabilmektedir. Paneller standart olarak 60,80,100,120,150,180,200mm kalınlıklarda olacak şeklinde imal edilmektedir.

Soğuk oda panelleri tavan kısmının rahatça oturtulabilmesi için duvar panelleri kulaklı yapıda monte edilir. Tavan panelleri bu kulaklara monte edilecek şekilde oturtulur.

Duvar ve tavan panellerinde kullanılan poliüretan yalıtım dolgu malzemesi aynı zemin panellerdeki gibi alev yürümez yangın sınıfındadır. Yüzeyleri isteğe bağlı olarak PVC, galvaniz, polyester boyalı ve Cr-Ni olacak şekilde üretilirler. Duvar ve Tavan panelleri oldukça pratik şekilde montajlanırlar, defalarca sökülüp yeniden monte edilebilir.

Projeye bağlı olarak özel ebatlar poliüretan dolgulu soğuk hava deposu duvar ve tavan panelleri üretebilmekteyiz. Tüm imalatlarımızda güvenliğe ve kaliteye önem vermekte, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.