Chiller Soğutma Grupları

Chiller Soğutma Grupları

 

Chiller Soğutma Sistemleri genel olarak gıda işlemelerinde veya endüstriyel makinelerde kullanılan soğuk su ihtiyaçlarına cevap vermek üzere kullanılan soğutma sistemleridir. Kapasiteye bağlı olarak plakalı eşanjör veya kovan borulu soğutucular kullanılmaktadır. Sistem yarı hermatik, scroll, vidalı kompresörler ile çalışmaktadır.

Avrupa normlarına uygun kondanser bataryası hava veya su soğutmalı olarak kullanılacak alana göre tercih edilmektedir. Chiller soğutma sistemlerimiz CE ve birçok kalite onay belgesine sahiptir. Tüm üniteler HCCP standartlarına uyularak üretilmektedir.Üretimimizde kullandığımız materyaller ve ekipmanlar yüksek kalitede seçilmekte ve montajın her aşaması projeye bağlı kalınarak özenle yapılmaktadır. Tüm soğutma sistemlerimizde olduğu gibi Eliwell Cold Face marka dijital ile kumanda edilmektedir.Üretimimizdeki elektrik panolarında tüm güvenlik elemanları itina ile montajlanmaktadır. Tüm panolarımızda faz, aşırı akım, motor koruma, alçak ve yüksek basınç prosestatı yağ basınç prosestatı gibi güvenlik ekipmanları üretim kalitesi göz önünde bulundurularak kullanılmaktadır.

Ürettiğimiz tüm soğuk hava sistemlerinde olduğu gibi Chiller Soğutma Sistemleri üretiminde de öncelikle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli işçilik ve kaliteli donanımlar kullanılarak üretim yapılmaktadır. Verimlilik esasına dayalı üretim prensibimizle düşük enerji tüketimli ürünler imal etmeye özen göstermekteyiz.

Çevre Dostu
Sertifikalı
Enerji Tasarruflu
Teklif İste
Online Katalog
  1. Yarı Hermetik, scroll veya vidalı kompresörlüdür.
  2. Hava veya su soğutmalı kondenserli olarak imal edilebilir.
  3. Amonyaklı ve freonlu sistemlerde çalışmak üzere dizayn edilir.
  4. Standart olarak kovan-borulu soğutucu kullanılan ünitelerimize talep üzere, alternatif olarak plakalı soğutucu eşanjör de kullanılabilmektedir.
  5. Su deposu, pompa ve diğer su ekipmanları opsiyonel olarak “su istasyonu” şeklinde teklif edilebilmektedir.
  6. İç ve dış ünite azot şarjlı olarak teslim edilir.Elektrik panosu ve tüm otomatik kontrol elemanları ile birlikte montaja hazır olarak sevk edilir.
  7. Cihaz uzaktan kumanda paneline sahiptir.
  8. Elektrostatik boyalı çelik galvaniz şaseye sahiptir.
  9. Çift ve tek devreli olarak üretilebilmektedir.

Dünya standartlarına uygun üretim.Yüksek verimli soğutma,muadillerine kıyasla düşük ses seviyeli dış kabin.Kaliteli ve güvenilir ekipman, kolay kurulum ve montaj sağlayan tasarım.Farklı montaj şekillerine uyumGeniş ürün yelpazesi.HACCP standartlarına uygunluk