Endüstriyel Soğutma Grupları

Endüstriyel Soğutma Grupları

 

Paket tip olan endüstriyel soğutma sistemleri, dış(kondanser) ve iç(evaparatör) olmak üzere iki üniteden oluşmaktadırlar. 4 – 60HP arası soğuk veyadonmuş muhafaza gibi soğuk hava deposu ihtiyaçlarına göre çeşitli modellerde standart olarak üretilmektedir.

Dış ortamdaki atmosferik ortamdan etkilenmemesi için kapalı kasetli olarak ve aynı zamanda standart ses yalıtımına sahip olarak üretilmektedir.

Üretimde genel olarak yarı hermatik tipte Bock marka(Germany) soğutma kompresörleri kullanılmaktadır. Kondanser bataryaları hava veya su soğutmalı olarak çalışacağı konumdaki şartlara göre seçilir.

Tüm üretimlerimizde olduğu gibi Avrupa standartlarına uygun CE, HCCP ve birçok kalite belgesine sahiptir. Üretimin her aşamasında yüksek kaliteye sahip özenle seçilmiş ekipmanlar kullanılmaktadır. Eliwell Cold Face marka dijital kumanda ile kontrol edilmektedir.

Çevre Dostu
Sertifikalı
Enerji Tasarruflu
Teklif İste
Online Katalog

 

  1. Yarı hermetik, scroll veya vidalı kompresörlüdür.
  2. Cihaz uzaktan kumanda paneline sahiptir
  3. Dış hava şartlarına dayanıklı olarak kasetlenmiştir.
  4. İç ve Dış ünite azot şarjlı olarak teslim edilir.
  5. Elektrik panosu ve tüm otomatik kontrol elemanları ile birlikte montaja hazır olarak sevk edilir.
  6. Elektrostatik boyalı çelik galvaniz kabine sahiptir.
  7. Kapasiteye uygun yüksek verimli evaporatör dizaynı yapılmaktadır.

Dünya standartlarına uygun üretim.Yüksek verimli soğutma,muadillerine kıyasla düşük ses seviyeli dış kabin.Kaliteli ve güvenilir ekipman, kolay kurulum ve montaj sağlayan tasarım.Farklı montaj şekillerine uyumGeniş ürün yelpazesi.HACCP standartlarına uygunluk