Monoblock  Soğutma Grupları

Monoblock Soğutma Grupları

 

Monoblock Soğutma Sistemleri paket tip tek parçadan oluşur, 1HP ila 7 HP arası soğuk ya da donmuş muhafaza gibi soğuk hava deposu şartlarına ve talepler de göz önünde bulundurularak çeşitli modellerde standart olarak üretilmektedir. Kapalı kasetli olarak üretilirler, böylece dış ortamdaki hava şartlarından etkilenmezler. Aynı zamanda standart akustik ses izolasyonuna sahiptir.

Monoblock soğutma sistemlerinde hermatik kompressör olarak Tecumseh (France) marka soğutma kompresörleri kullanılırken, yarı hermatik tip olarak Bock marka (germany) soğutma kompresörleri kullanılmaktadır.

Hava soğutmalı kondenser bataryası kullanılmıştır. Compackt tasarıma sahip olması montaj kolaylığı sağlamaktadır. Monoblock soğutma sistemleri itina ile gerçekleştirilen üretim aşamasının ardından, gaz şarjı yapılarak test odalarında farklı hava şartlarında zorlu bir takım testlerden geçirilir ve yüksek kalite standartları elde edilir.

Çevre Dostu
Sertifikalı
Enerji Tasarruflu
Teklif İste
Online Katalog

 

  1. Hermetik kompresörlü ve hava soğutmalı kondenserlidir.
  2. Elektrik panosu ve tüm kontrol elemanları ile birlikte kompakt olarak sevk edilir.
  3. Sıcak gaz defrost sistemi mevcuttur.
  4. R404 gaz şarjlı olarak sevk edilir.
  5. Elekrostatik boyalı çelik galvaniz kabine sahiptir.

Dünya standartlarına uygun üretim.Yüksek verimli soğutma,muadillerine kıyasla düşük ses seviyeli dış kabin.Kaliteli ve güvenilir ekipman, kolay kurulum ve montaj sağlayan tasarım.Farklı montaj şekillerine uyumGeniş ürün yelpazesi.HACCP standartlarına uygunluk